פרגולות למרפסת

סוגים שונים של פרגולות יכולים לשמש פתרון קירוי למרפסת. אבל אם רוצים שהפרגולה תחזיק מעמד זמן רב ותיראה מודרנית, כדאי לתת עדיפות לדגמים שמיוצרים מעץ. עם דגמים שמיוצרים מעץ, אפשר גם לבנות את הפרגולה באופן עצמאי על מנת לחסוך בהוצאות.
פרגולה מתאימה מאוד לאקלים בישראל והיא הופכת לחלק בלתי נפרד מכל מרפסת. אם בעבר היה אפשר למצוא פרגולות רק בחצר ובגינה, הרי שכיום קשה לתאר מרפסות בלעדיה. מכאן והלאה, השאלה היחידה היא מה ההבדלים בין סוגי הפרגולות וכמובן כיצד בוחרים אותן עבור המרפסת הספציפית שלך.

המרפסת שלך יכולה להיות מנוצלת טוב יותר!

פרגולה של BODY A היא כנראה בדיוק מה שחיפשת על מנת לנצל את המרפסת טוב יותר. אם כבר השקעת בבית עם מרפסת, חבל לבזבז את חלל החוץ ולוותר עליו בימים של גשם או שמש. במקום זה, פשוט יוצרים קשר עם המומחים שלנו ומקבלים הצעת מחיר על פרגולות למרפסת בהתאמה אישית.
המשמעות של התאמה אישית היא ייצור של פרגולות בדיוק במידות שחיפשת. כך נעזור לך לנצל כל מטר במרפסת, לחסוך בהוצאות ולהרוויח עיצוב מעודכן לפי הטעם שלך ושל המשפחה. אז כעת, כל שנותר הוא ליצור קשר עמנו ולהתכונן לניצול אופטימאלי של המרפסת ושל חלל החוץ.

שיקולים לבחירת פרגולה

יש כמה שיקולים שעליהם כדאי להשעין את תהליך הבחירה של פרגולות למרפסת. קודם כל, חשוב להשוות בין פרגולות לפי חומרי הגלם שמהם הן מיוצרות. בעבר היה אפשר למצוא פרגולות רק מעץ, אך עם הזמן התגלו החסרונות שלהן בהקשר של חוסר עמידות בפני בלאי, שחיקה, חרקים, מזג אוויר, גשם, שמש וכן הלאה.
האלטרנטיבה המומלצת עבור הפרגולה היא שימוש במתכת וספציפית באלומיניום. בעזרת אלומיניום, שהיא מתכת קלה ועמידה בפני שיתוך וקורוזיה, אפשר לרכז את כל היתרונות של הפרגולה גם במרפסת ביתית סטנדרטית.

הייחודיות של פרגולות למרפסת

פרגולה שנמצאת במרפסת שונה מפרגולה שמיועדת עבור החצר או הגינה. בעוד בחצר ובגינה יש בדרך כלל יותר מקום שחלקו יכול להישאר מקורה וחלקו פתוח, ברוב המרפסות אין פריבילגיה כזו. אז אם רוצים לצאת אל המרפסת ולהיות מוגנים בפני השמש או הגשם, הדרך הכי טובה לעשות את זה תהיה באמצעות פרגולות אלומיניום.
פרגולות למרפסת שמיוצרות מאלומיניום משביחות את ערך הנכס ומעלות אותו. ברמה היום יומית, אלו בדיוק הפרגולות שבעלי בתים עם מרפסות צריכים על מנת להרגיש בטוחים גם בחלל החוץ. חוץ מזה, פרגולות מאלומיניום מתאימות מאוד לבתי משפחות עם ילדים והן בטוחות לשימוש למשך שנים רבות.

התקנה עצמית של פרגולה – יתרונות ומשמעויות

עוד יתרון של פרגולות למרפסת מאלומיניום בא לידי ביטוי באפשרות של התקנה עצמית. בעוד התקנה עצמית של פרגולה מעץ היא כמעט בלתי אפשרית בגלל שחומרי הגלם מסורבלים וכבדים יותר, התקנה דומה של פרגולה מאלומיניום היא משימה קלה וידידותית.
התקנה עצמית של פרגולה חוסכת בהוצאות ומקצרת תהליכים. אבל גם אם לא רוצים להתקין לבד פרגולה כזו, אין בעיה ליצור קשר עם מתקינים מקצועיים ולשדרג את המרפסת בתוך זמן קצר.

התקנה עצמית או מקצועית? בשביל זה יש את BODY A

בקטלוג של BODY A מחכות לך פרגולות אלומיניום איכותיות במיוחד בהתאמה אישית למידות, לצרכים ולתקציב שלך. כמו כן, השארת פרטים כאן באתר תאפשר לנו לתאם עבורך משלוח של פרגולות למרפסת בהתקנה עצמית – או לחילופין תיאום של השירות מול מתקינים חיצוניים שעובדים אתנו.