גדרות אלומיניום
077-230-4503

פרגולות אלומיניום

פרגולה אלומיניום שפיתחנו מייצרת לכם את האפשרות לבנות אותה בעצמכם.
אתם מקבלים מאיתנו את כל הפרופילים חתוכים לפי המידה שלכם, ולכם רק נותר להתקין ולקבל את המחמאות.

מפרט טכני:
פרופיל מסגרת 10X4 ס"מ כולל זווית מובנה בפרופיל (שפרוץ)
חוצץ בין המסגרות 8X4 ס"מ כולל 2 זוויות מובנה בפרופיל (שפרוץ)
לוחות אלומיניום להצללה במידות: 4 ,7 ס"מ לבחירתכם
זווית חיבור בין המסגרות (עכביש)
מחבר לחיבור החוצצים
עמודים מפרופיל 8X8 ס"מ אלומיניום
תושבות לעמודים
ברגי פח פח להרכבת שדות ההצללה
ברגי אסכורית ראש קודח
ברגי ג'מבו

ברשותכם שתי אפשרויות התקנה:
• התקנה עצמית ע"י הלקוח בליווי מקצועי צמוד שלנו – ללא עלות
• התקנה ע"י צוות המתקינים שלנו

פרגולות אלומיניום

היתרונות של פרגולת אלומיניום

מה היתרונות של פרגולת אלומיניום על פני האלטרנטיבות? מדוע כה רבים מבעלי הנכסים ומאנשי המקצוע בוחרים להשתמש באלומיניום לטובת הקמת פרגולות? ולמי כדאי לפנות כדי לקבל את השירות הטוב ביותר?
פרגולה היא פתרון הצללה אידיאלי עבור האקלים בישראל. בתקופת הקיץ, הפרגולה משמשת ליצירת צל ובעזרתה אפשר לנצל גם את חלל החוץ של המרפסת, הגינה, החצר או הגג. בעונות המעבר, הפרגולה מייצרת משב רוח רענן ולכן חוסכת את הצורך בהפעלת מזגן. בחורף, הפרגולה יכולה להגן מפני גשמים או חדירת משקעים אל המבנה.
עם זאת, יש סוגים שונים של פרגולות ולא לכל הדגמים יש את אותם מאפיינים. אז אם רוצים ליהנות מהפרגולה גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך, כדאי לבדוק מאיזה חומרי גלם היא מיוצרת ולתת עדיפות לאלומיניום.

פרגולה אלומיניום זה אנחנו

BODY A מתמחה במוצרים להתקנה עצמית ויש לה ניסיון של כבר מעל 20 שנה. ספציפית בנוגע לפתרונות הצללה, אנחנו מייצרים פרגולה אלומיניום להתקנה או הרכבה עצמית – לפי המידות של הלקוח.
לשם השוואה, רוב החברות מייצרות ומתקינות פרגולות במידות כלליות בלבד. אבל אצלנו, אנחנו תופרים "חליפה אישית" לכל לקוח ואף מעניקים לך את האפשרות להתקין לבד כדי לחסוך כסף. נשמח לעמוד לרשותך עם עוד פרטים!

היתרונות של אלומיניום

פרגולה אלומיניום מרכזת שורה ארוכה של יתרונות תחת קורת גג אחת. מלבד היתרונות שנובעים מעצם העובדה שמדובר על פרגולה כפתרון הצללה, צריך גם להביא בחשבון את התכונות של חומר הגלם עצמו.
ראשית, אלומיניום הוא חומר גלם עמיד בפני שיתוך וקורוזיה. בפועל, זה אומר שאין צורך לחשוש מפני הצטברות של חלודה על הפרגולה. גם אם הפרגולה נשארת חשופה לפגעי מזג האוויר בחצר, בגינה, במרפסת או בגג – האלומיניום לא יחליד.
שנית, לאלומיניום יש מראה מבריק ומתכתי שמתכתב עם סגנון העיצוב המודרני. במקום להסתפק בפרגולה סטנדרטית מעץ, אפשר כיום להשתמש באלומיניום ולהרוויח פתרון דקורטיבי ברמה הגבוהה ביותר. אז כאן, היתרון הפונקציונאלי פוגש יתרון אסתטי שקשה להתעלם ממנו.

משתלם להשקיע בפרגולה

הדרך הנכונה לחשוב על פרגולה היא כהשקעה לטווח ארוך. זה נכון שנהנים מהפרגולה גם באופן מיידי, אבל מבחינה כלכלית מדובר על מוצר שמעלה את ערך הנכס. אם מתקינים פרגולה אלומיניום שמצליחה גם להיראות מצוין וגם להישאר עמידה, המשמעות היא השבחת הנכס בעשרות אחוזים.
בעזרת פרגולה אפשר להשביח את ערך הנכס לקראת מכירה או השכרה. בגלל שתנאי האקלים ומזג האוויר בישראל ידועים לכולם, זה יילקח בחשבון בעת מעמד קביעת המחיר. אם רוצים מלכתחילה להגיע עם יתרון אל המשא ומתן, אפשר לעשות את זה באמצעות הוספת פרגולה לחלל החוץ.

פרגולה אלומיניום לחיסכון בהוצאות

התקנה עצמית של הפרגולה היא משימה קלה מכפי שנהוג לחשוב. אם מתקינים את הפרגולה לבד, שולטים קודם כל בלוח הזמנים ומקצרים את משך הזמן שעובר מרגע ההחלטה על הקמתה ועד שהיא עומדת בחצר או בגינה. במקביל, חוסכים את ההוצאות על הזמנת מתקין
כאשר מעוניינים בהתקנה עצמית של פרגולה אלומיניום למשל, צריך לוודא שקונים אותה מחברה מקצועית. אם רוצים לוודא את המקצועיות, בודקים כמה שנות ניסיון יש לחברה, במה היא מתמחה ומה הרקע שלה.

הפרגולה המושלמת כבר בדרך אליך

המומחים של BODY A יעזור לך להשוות בין סוגים שונים של פרגולות וליהנות מכל היתרונות של אלומיניום משובח. מלבד הפרגולה, אנו כמובן מספקים את כל האביזרים הנלווים להתקנה עצמית – כמו  מחברים, ברגים, עמודים, מוטות תלייה וכו', כדי שיהיה לך קל יותר.

לא הסתדרת עם ההתקנה? אפשר גם להשאיר פרטים כדי לתאם מולנו מתקינים חיצוניים של פרגולה אלומיניום מכל סוג.

מידע נוסף על פרגולות שיכול לעניין אותך

Call Now Button
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support