פרגולה למרפסת

כיצד בוחרים את חומרי הגלם לבניית והתקנת פרגולה?

מהם היתרונות של פרגולה למרפסת בעונות השנה השונות? כיצד בוחרים את חומרי הגלם לבניית והתקנת פרגולה באופן חכם?
מרפסת היא מצרך מבוקש בכל בית או דירה. בבתים צמודי קרקע אפשר להשתמש במרפסת קטנה יחסית שפונה אל הרחוב, בעוד בדירות בבנייני מגורים מדובר על חלל החוץ היחיד של הנכס. כתוצאה מכך, המרפסת משמשת את כל בני המשפחה והיא בדרך כלל המקום שבו מתאספים לאירוח חברים או קרובים. כמו כן, משפחות עם ילדים מעדיפות מרפסת כדי להגדיל את החלל שבו הם יכולים לשחק.
העניין הוא שמרפסת דורשת התאמות ותוספות. בפועל, התוספת הכי חשובה היא כמובן הפרגולה. אם יש במרפסת פרגולה, זה אומר שאפשר להשתמש בה כל השנה ובלי לחשוש מגשם או שמש. כמו כן, פרגולה למרפסת מעלה את ערך הנכס ומשביחה אותו בעשרות אחוזים – אבל רק אם בוחרים אותה בצורה נכונה.

יש לנו את הפרגולה שחיפשת

הנציגים של BODY A יכולים לעזור לך לשדרג את המרפסת עם פרגולה מאלומיניום. מלבד השימוש באלומיניום כחומר גלם משובח לייצור פרגולות איכותיות ועמידות בפני קורוזיה ושיתוך, הייחודיות שלנו היא באפשרות של התקנה עצמית.
התקנה עצמית מאפשרת לך להתקין לבד את הפרגולה למרפסת – בלי צורך במעורבות של בעלי מקצוע חיצוניים. מבחינתך, המשמעות היא חיסכון בהוצאות בלי להתפשר על איכות הפרגולה ועל העמידות שלה. כמו כן, אנו נספק לך גם את כל האביזרים הנדרשים להרכבת הפרגולה בהתקנה עצמית וגם את הליווי המקצועי מרחוק ובחינם.

היתרונות של פרגולה למרפסת

פרגולה היא פתרון קירוי והצללה שאותו אפשר להתקין במרפסת בלי לגזול ממנה מקום יקר ערך. בזכות הפרגולה, אותו שטח של המרפסת נשאר זמין עבור בני המשפחה, החברים, ההורים או האורחים – כאשר מעליו יש צל וקירוי.
בתקופת הקיץ, פרגולה היא תנאי לשימוש במרפסת כי בלעדיה אי אפשר לשרוד את החשיפה הישירה לשמש ולפגעי מזג האוויר. במקביל, היתרון של פרגולה למרפסת הוא קירוי שחוסך בהוצאות האנרגיה והפעלת החשמל בבית עצמו. לכן הפרגולה היא השקעה משתלמת גם לטווח הקצר וגם לטווח הארוך.
בחורף, פרגולה משמשת כקירוי מפני הגשם. כאשר הפרגולה חוסמת את ירידת הגשם ישירות אל המרפסת, יש פחות סיכוי לבלאי של רהיטים או לנזילות מים מטרידות. אבל בשביל שזה יקרה, צריך להקפיד על התקנת פרגולה מאלומיניום.

החשיבות של אלומיניום במרפסת

אלומיניום הוא חומר הגלם המומלץ שבו כדאי להשתמש על מנת לייצר, להתקין ולהרכיב פרגולה למרפסת. אם רוצים שהפרגולה תהיה עמידה בפני שיתוך וקורוזיה, רק האלומיניום ישיג את המטרה הזו בלי לדרוג מהלקוחות לחרוג מתוך מסגרת התקציב.
מבחינה פונקציונאלית, האלומיניום הוא סוג של מתכת קלה שעמידה בפני שיתוך וחלודה. כאשר מקבלים את כל החלקים של הפרגולה מאלומיניום, זה אומר שאפשר להרכיב אותה בצורה עצמית ובלי להפעיל מאמץ פיזי מיוחד. לכן האלומיניום מומלץ מאוד עבור כל סוגי הפרגולות ובגלל זה הוא מבוקש בעיקר מצד אנשים פרטיים שהם בעלי מרפסות.

למרפסת שלך מגיעה את הפרגולה שלנו!

המומחים מאחורי BODY A מבינים עד כמה הפרגולה קריטית עבור המרפסת שלך. בין אם מדובר על דירה חדשה או על בית משופץ, אנו נאפשר לך לשלב פרגולה במרפסת בתוך זמן קצר. כמו כן, נציע לך אפשרות להתקנה עצמית של הפרגולה ולחיסכון משמעותי בהוצאות.
גם אם אין לך את הרצון לטובת התקנה עצמית של הפרגולה, עדיין הגעת למקום הנכון. בהשארת פרטים באתר, נתאים עבורך הצעת מחיר עבור פרגולה למרפסת – ונאפשר לך לתאם מתקינים חיצוניים שעובדים אתנו.