פרגולה אלומיניום

כיצד מתקינים פרגולה? מהם היתרונות של פרגולות אלומיניום על פני פרגולות מעץ? האם ישנם הבדלים בין פרגולות מאלומיניום מדגמים שונים?
התקנת פרגולה יכולה להתבצע על ידי בעלי מקצוע או בצורה עצמאית. עם זאת, האפשרות של התקנה עצמית חדשה יחסית. לשם השוואה, בעבר לא היה אפשר להתקין את הפרגולה לבד – למעט במקרים שבהם לבעלי הבית היה ניסיון מוכח בעבודה עם עץ, בחיבור קורות ובטכניקות מורכבות. אבל בזכות השימוש הנרחב באלומיניום, התקנה עצמית היא כיום הכלי הכי יעיל לחיסכון בהוצאות.
הערך המוסף של פרגולות אלומיניום בהתקנה עצמית הוא שהחיסכון בהוצאות לא בא על חשבון האיכות. במילים אחרות, פרגולות מן הסוג הזה מצליחות להיות גם מאוד איכותיות ועמידות וגם קלות להתקנה. חוץ מזה, אפשר בכל עת לפנות אל בעלי מקצוע חיצוניים ולתאם התקנה נפרדת.

פתרונות הפרגולה שחיפשת – תחת קורת גג אחת

המומחים של BODY A ישמחו לעמוד לרשותך בשלבים שונים של השוואה בין פרגולות אלומיניום. קודם כל, אנו מבינים היטב את החשיבות של התאמת פרגולה לצרכים האישיים שלך. לכן, יש אצלנו את השירות הייחודי של ייצור פרגולות לפי המידות שמגיעות ממך.
לשם השוואה, רוב החברות גם מייצרות וגם מתקינות פרגולות במידות קבועות. אז אם תמיד רצית עוד צל בחצר, בגינה, במרפסת או על הגג, כל מה שמפריד בינו לבינך זה השארת פרטים באתר של BODY A.

התקנת פרגולות אלומיניום

השימוש באלומיניום הופך את ההתקנה העצמית לקלה מאי פעם. ראשית, הפרגולות מגיעות עם האביזרים הנלווים. כאשר רוכשים פרגולה להתקנה עצמית, מקבלים אותה עם מחברים, ברגים, עמודים, מוטות תלייה ועוד. לצד כל האביזרים והציוד הנדרש יש גם הוראות שימוש מדויקות, מה שמאפשר לכל אחד להתקין את הפרגולה שהכי מתאימה לצרכים שלו.
שנית, השימוש באלומיניום מוכיח את עצמו גם בהתקנה עצמית של פרגולה. היות שהאלומיניום הוא ממילא מתכת קלה, לא אמורה להיות שום בעיה להרכיב את החלקים השונים של הפרגולה בצורה עצמאית. עם משקל נמוך ועמידות גבוהה בפני שיתוך וקורוזיה, התוצאה היא פרגולות אלומיניום מעוצבות שמחזיקות מעמד המון שנים בכל תנאי מזג האוויר והאקלים.

הבדלים בין פרגולות אלומיניום

אבל מובן שגם פרגולות אלומיניום בהתקנה עצמית או בהרכבה מקצועית צריך לדעת איך לבחור. עם כל הכבוד לשלב של ההתקנה או ההרכבה, האיכות של המוצר ומידת ההתאמה שלו לצרכי הלקוחות נמדדת בטווח הארוך.
בשביל להגדיל את הסיכוי לכך שהפרגולה תמלא את המוטל עליה גם בטווח הארוך, צריך להשוות בין הדגמים השונים על פי פרמטרים אובייקטיביים. כאן, משתמשים בעיקר בשיקולים כגון גודל הפרגולה, סגנון העיצוב שלה, סוג פרופיל המסגרת ועוד. לאחר מכן, כל שנותר הוא לתאם התקנה עצמית על ידי הלקוח בליווי מקצועי צמוד של החברה המשווקת.

החשיבות של ליווי מקצועי

החדשות הטובות עבור קהל היעד והלקוחות הן שניתן לבצע התקנה עצמית של פרגולות אלומיניום גם בליווי מקצועי מלא. באמצעות הליווי המקצועי, הלקוחות מקבלים גורם שאליו הם יכולים לפנות בכל מקרה של דילמה, שאלה או התלבטות.
בסופו של דבר, הליווי המקצועי מאפשר גם ללקוחות שאין להם ניסיון לחסוך בהוצאות על התקנת פרגולות. אם מתקינים את הפרגולה לבד ובליווי מקצועי, התוצאה תהיה מרשימה ואיכותית.

לא מתפשרים על הפרגולה והליווי!

השירות של BODY A נועד על מנת לעזור לך להגשים את החלום ולשלב פרגולה בחלל החוץ של הגינה או החצר. מיד לאחר שנקבל את הפרטים שלך כאן באתר, נעמיד לרשותך מגוון פרגולות אלומיניום בהתקנה עצמית או בתיאום מול מתקינים חיצוניים שעובדים איתנו.