גדר לגינה

צלצלו או השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר ללא התחייבות

077-230-4503

 

גדר לגינה

אילו גדרות הכי עמידים לאורך זמן בגינה? כמה עולה גדר אלומיניום לגינה? אפשר גם בלי איש מקצוע להתקין גדר בגינה?

גדר לגינה הפכה ברבות השנים ממוצר ששומר על מתחם הבית לחלק בלתי נפרד מעיצוב החצר. אם השקעת בהקמת גינה, אחד הדברים המתבקשים הוא השקעה גם בגדר ובעיצובה. העלויות אמנם אינן נמוכות אך ישנן דרכים רבות להוזיל את המחירים ואף ניתן להתקין גדר בשיטת עשה זאת בעצמך.

אילו יתרונות יש להרכבת גדר לגינה מאלומיניום?

ישנם סוגים רבים של גדרות לגינה. יש גדרות מפלדה, מפלסטיק, ישנם מסוגים שונים של עץ ומאלומיניום. חומר האלומיניום, לעומת החומרים האחרים, עמיד בהרבה לפגעי מזג האוויר כמו למשל חום קיצוני או גשם כבד. באלומיניום לא מתרחש הליך קורוזיה שהורס פעמים רבות חומרים שחשופים למזג האוויר. גם בתנאי מזג אוויר קשים במיוחד הוא אינו נפגע ואינו מאבד מצבעו ולכן הוא מהווה חומר גלם נפוץ מאוד, במיוחד במדינה כמו ישראל בה החום בימי הקיץ גורם לבלאי קשה בכל סוג חומר שנשאר בשמש זמן רב.

יתרון נוסף שיש לחומר האלומיניום בהרכבת גדר לגינה הוא העובדה שהוא קל לנשיאה ולכן עבודת ההרכבה שלו הופכת לעבודה שכל אחד יכול לבצע בעצמו בעזרת הוראות ותיבת כלים פשוטה.

כמה עולה גדר אלומיניום לגינה?

ישנם גורמים שונים שמשפיעים על מחירה של גדר אלומיניום לגינה:

  • מטרים – יש למדוד את מספר המטרים בהם יש צורך בגדר. ככל שמספר המטרים גדול יותר, כך העלות תהיה גבוהה יותר.
  • צורת הלוחות – חיתוכים שונים של קצוות הלוחות יכולים להעלות את המחיר. ככל שהצורה תהיה מיוחדת יותר כך העלות תהיה גבוהה יותר.
  • עיטורים – גדר לגינה מאלומיניום מיוצרת כיום במגוון עיטורים וצורות, בחירה בעיטורים תייקר את מחיר הלוחות. ישנם גם לוחות פשוטים ללא עיטורים מיוחדים והעלות שלהם נמוכה יותר מגדרות מעוטרים.
  • צבע – צבע הציפוי של הגדר משפיע על מחירה. ישנו אלומיניום לבן קלאסי, יש צבע קרם ואף צבעים אחרים וצבע דמוי עץ. ככל שהצבע יהיה ייחודי יותר הוא יעלה את מחיר הגדר.

עשה זאת בעצמך

בשנים האחרונות טרנד עשה זאת בעצמך תפס תאוצה תודות לעסקים גדולים שלימדו אנשים שזה לא אסון להרכיב ארון לבד. אנשים הבינו שעלות המוצרים אותם הם רוכשים נמוכה יותר כאשר הם מגיעים מפורקים וחברות הבינו שאם נותנים לאנשים את כל הכלים להרכבה לבד – הם בהחלט יכולים לעשות זאת.

עם השנים הטרנד הגיע גם לתחום הגדרות. כיום יכול כל אדם בעל ידע בסיסי של הרכבה ושימוש בכלי עבודה להרכיב גדר לגינה בעצמו.

כיצד לבחור גדר לגינה

ישנם כמה פרמטרים חשובים אליהם צריך לשים לב בעת בחירת גדר לגינה. ראשית, יש לבחון מהי מטרתה. האם הגדר אמורה לשמש כחוצץ בפני הרחוב ולספק לבית פרטיות מלאה? אם כן, גדר אטומה תתאים במקרה הזה. האם הגדר אמורה להוות ביטחון מסוים שיקשה למשל על ילדים קטנים לצאת מהחצר? במקרה כזה יש לבחור גדר גבוהה מספיק.

לאחר בחינת השימושים של הגדר, יש לבחון את נושא העיצוב. האם הגדר אמורה להתכתב עם העיצוב החיצוני של הבית? רצוי לבחור צבעים מתאימים לשם כך.

מספקים פתרון מהיר ומקצועי

ההתמחות שלנו בתחום גדרות האלומיניום להתקנה עצמית היא תוצר של שנים רבות בתחום. לאחר שנים בתחום הבנו את הצרכים של הלקוח הישראלי, זה שאוהב לבנות, ליצור ולעשות דברים בשיטת עשה זאת בעצמך. אם בעבר לא הייתה אפשרות לרכוש את החומרים ולהרכיב לבד, הרי שכיום ניתן לעשות זאת גם בתחום הגדרות.

אנו מספקים בכל רחבי הארץ גדרות אלומיניום לגינה עם קיט שמאפשר התקנה נוחה וקלה. את המידות אנו מתאימים קודם לכן מול הלקוח ומכיוון שאנו גם היבואנים הרשמיים של המוצרים שלנו – המחיר שלנו כל כך משתלם. כמו כן, המלאי שלנו זמין ואנו מספקים שירות בכל רחבי הארץ.

חשבנו על הכול – אנו מחזיקים במגוון רחב של עיצובים וסוגים של גדרות ולמעשה כל אחד ואחת יכולים למצוא אצלנו גדר לגינה שתתאים בדיוק לצרכי הגינה. על מנת לשמוע עוד על השירות אותו אנו מציעים ניתן ליצור קשר או לצלצל למספר שמופיע באתר האינטרנט שלנו ונשמח לעמוד לשירותך.