גדר אלומיניום שלבים

מה ההבדל בין סוגים שונים של גדרות אלומיניום? מתי כדאי להתקין גדר אלומיניום שלבים? איך יודעים מה שטח הכיסוי של הגדר?

שלבים של גדר אלומיניום מאפשרים להשתמש בה על מנת לשדרג את הגינה, החצר או הכניסה של בתים פרטיים. מלבד מחיר נוח ומשתלם, הגדר מיוצרת מאלומיניום כי מדובר בחומר קל לעבודה ולהתקנה והיא עמידה בפני קורוזיה ופגעי מזג האוויר. כמו כן, אפשר לשלב את הגדר עם שערי כניסה ושערי אשפה ויש גם אופציה לחיסכון בהוצאות באמצעות התקנה עצמית.

רוצה לעשות זאת בעצמך? הגעת למקום הנכון

חברת בודי מ. מאפשרת לך לרכז את כל הדרישות תחת קורת גג אחת. בקטלוג המוצרים שלנו מחכים לך דגמים מרשימים של גדרות אלומיניום ונציגינו ישמחו לעזור לך לבחור ביניהם. יתרה על כך, אצלנו מקלים עליך עם התקנה בשיטת "עשה זאת בעצמך" בקלות ובנוחות. למעשה, לנו יש את הפתרונות לדרישות שלך ואתנו הגדר בגינה תחזיק מעמד זמן רב יותר.

היתרונות של שימוש בשלבים

גדר אלומיניום שלבים מאפשרת לאור הטבעי לחדור לתוך הגינה. מצד אחד מדובר בגדר שעוזרת לשמור על פרטיות ועל אינטימיות, אך מצד שני היא לא אטומה ולכן מועדפת על בעלי בתים פרטיים. בתוך כך, השלבים של הגדר נמצאים במרחק אחיד זה מזה וכך הם יוצרים תוצאה אסתטית ומרשימה. את התוצאה אפשר לראות גם מבפנים וגם מבחוץ והיא מעלה את ערך הנכס של בתים פרטיים שעומדים לקראת השכרה או מכירה.

הבדלים בין סוגי גדרות אלומיניום

ההבדל בין גדר אלומיניום אטומה לבין גדר אלומיניום שלבים הוא לא היחיד שמאפיין את התחום. כך לדוגמה, אם נכנסים לעובי הקורה מגלים שגם את הגדר הקלאסית אפשר לבחור עם שלבים לאורך או לרוחב. מבחינת אנשי מקצוע, גדר עם שלבים לאורך תתאים יותר לכניסה כי היא משדרת יוקרה ואלגנטיות – בעוד גדר עם שלבים לרוחב תתאים לחצר האחורית בגלל הפרקטיות והפונקציונאליות.

טיפים לבחירת גדר אלומיניום שלבים

בעלי בתים פרטיים צריכים לבחור גדר אלומיניום לפי הצבעים והגדלים שמתאימים להם. אפשר להשתמש בגדר שזהה משני הצדדים וללא מראה תשתית, או לבחור בין לוחות במידות של 4, 7 או 9 ס"מ רוחב. לחילופין, ניתן לשלב בין הלוחות ולשנות את הצבע בתוספת תשלום. לבסוף רק נותר לבחור בין התקנה עצמית לבין התקנה מקצועית ולברר מה מגיע בתוך הערכה.

כלים להתקנת גדר אלומיניום

התקנה עצמית של גדר אלומיניום חוסכת בהוצאות ומתאימה גם למי שיש לו ניסיון מינימלי בלבד. בפועל אין צורך ברקע טכני או בהפעלת מאמץ פיזי, כי הערכה של הגדר מגיעה עם כל הכלים החיוניים לביצוע העבודה. בתוך הערכה של הגדר הקלאסית למשל יש עמוד אלומיניום בעל שלושה פתחים, בסיס לעמוד, מכסה פלסטיק וספייסרים בין הלוחות. כמו כן, הערכה מסופקת ללקוחות עם ברגי ג'מבו.

מדידה לפני התקנה

התנאי החשוב ביותר לניצול היתרונות של גדר אלומיניום מכל סוג הוא למדוד את הגינה. מדידה מאפשרת גם לדעת מה יהיה התקציב לרכישת הערכה – כי התמחור מבוצע לפי מטר מרובע. באותה הזדמנות אפשר לברר האם יש הבדלי גובה בין אזורים שונים בגינה, להזמין ערכה של עמודים בגבהים שונים על מנת שהגדר תהיה אחידה ובמקרים של פינה מתעגלת גם להוסיף כמה עמודים ולחתוך את רוחב הלוחות באלכסון.

גדר שלבים גם בין שכנים

בעלי בתים פרטיים שגרים בשכנות בוחרים ברוב המקרים בדגם של גדר שבה החלק הפנימי והחיצוני הוא באותו צבע. מבחינת שכנים שנמצאים ביחסים טובים, הגדר עם השלבים היא דרך מעולה לשלב בין הפרטיות לבין הנוחות. גדר שלבים מייצרת עבור כל גינה את הסביבה שמתאימה לה, מבלי לוותר על המאפיינים המיוחדים של הבית ועל הדרישות של הלקוחות. יתרה על כך, במקרים אלו יכולים השכנים לשתף פעולה גם בכל הנוגע להתקנה בפועל של הגדר.

איזו גדר היא המתאימה ביותר לגינה שלך?

המומחים של בודי מ. מאפשרים לך לשפר את איכות החיים עם הצעת מחיר ללא התחייבות. אנו נמצא עבורך את הגדר המושלמת לגינה, לחצר או למרפסת ונחסוך לך זמן. כעת נשמח לקבל את פרטיך דרך האתר ולשלוח אליך גדר אלומיניום שלבים עד הבית!