גדר אלומיניום מחיר

מה היתרונות של אלומיניום בהקמת גדרות? מה משפיע על המחיר של גדר אלומיניום? איך חוסכים בהוצאות?

אלומיניום הוא בין חומרי הגלם הנפוצים בעולם ואין פלא שרבים משתמשים בו על מנת לבנות גדר לגינה, לחצר, לכניסה או אפילו למרפסת ולגג. מעבר לכך, כיום אפשר להתקין את הגדר באופן עצמאי ולצמצם בהוצאות. האמת היא שאין צורך בידע טכני מסובך על מנת לבצע התקנה עצמאית של הגדר וכל מי שיש לו ניסיון מינימאלי עם הנושא יכול לעשות זאת כדי לחסוך זמן וכסף.

הגדרות שחיכית להן כבר כאן!

בחברת בודי מ. מאפשרים לך להרכיב גדר אלומיניום בשיטת "עשה זאת בעצמך" ומתחייבים להביא אליך את חומרי הגלם הטובים ביותר. אנו נשלח אליך גדר אלומיניום במחיר אטרקטיבי ונאפשר לך לקבל תמורה מלאה להשקעה. בטווח הארוך, רכישת גדר דרכנו תשדרג את הנכס שלך ותעניק תחושת ביטחון ופרטיות לבני המשפחה. תמיד חיכית לגדרות אלומיניום ולא ידעת מאיפה להזמין אותן? בשביל זה אנחנו כאן.

היתרונות של גדרות אלומיניום

בבחירת גדר אלומיניום מחיר נוח הוא רק חלק מרשימה ארוכה יותר של יתרונות. קודם כל, אלומיניום הוא כידוע סוג של מתכת רקיעה וכסופה שמצטיין בעמידות וצפיפות נמוכה. המשמעות היא משקל נמוך של מוצרים שונים ובהם גדרות שמיועדים לעמוד בעומס מכני בינוני. בזכות המשקל הנמוך, הגדרות נוחים להרכבה גם באופן עצמאי ואין צורך בהשקעה של מאמץ פיזי על מנת להעביר אותן ממקום למקום.

עמידות בפני שיתוך וקורוזיה

מבחינת סל התכונות, האלומיניום הוא חומר גלם אידיאלי להרכבת גדרות בזכות העובדה שהוא עמיד בפני שיתוך וקורוזיה. זה אומר שאפשר להשתמש באלומיניום על מנת לבנות גדרות שמיועדות לחללים פתוחים וחשופים כגון החצר או הגינה. יתרה על כך, האלומיניום חסר תכונות מגנטיות ויש לו ברק עמום שתורם למראה האסתטי. השילוב הזה בין פונקציונאליות ועמידות מוכיח את עצמו בגדרות אלומיניום והופך אותן לפתרון המועדף על בעלי בתים פרטיים.

בהתקנת גדר אלומיניום מחיר נקבע גם לפי אורך הגדר במטרים

הדבר החשוב ביותר שצריך לזכור בנוגע לעלויות של התקנת גדר אלומיניום הוא שיש משמעות לגודל. באופן עקרוני, הדרך הנוחה ביותר שנמצאה עד היום כדי לקבוע כמה יעלה להתקין גדר אלומיניום היא למדוד את מספר המטרים. המחיר למטר מרובע מסייע להשוות בין סוגים שונים של גדרות אלומיניום והוא עוזר גם למי שרוצה להתקין אותן באופן עצמאי. עם זאת, גם בתוך המחיר למטר עשויים להיות גורמים שונים שמשפיעים על המחיר.

פרמטרים המשפיעים על המחיר

המחיר למטר של גדר אלומיניום נקבע בראש ובראשונה לפי איכות החומרים שבהם משתמשים. אף על פי שלכל סוגי האלומיניום תכונות דומות, יש בכל זאת הבדלים מסוימים בין הדגמים שנמכרים לטובת הרכבת גדרות בשיטת "עשה זאת בעצמך". בין היתר, אפשר להסיק לגבי איכות הגדר לפי המידות של לוחות אלומיניום לגדר ולפי הקצה – עגול, משולש, קטום או ישר. ככל שהדרישה היא לקצה עליון שחתוך בצורה מיוחדת יותר, כך המחיר למטר יעלה.

השפעת הצבע על המחיר

גם לצבע הציפוי שיש על גבי האלומיניום השפעה מסוימת על המחיר למטר מרובע. ההבדלים העיקריים הם בין אלומיניום לבן, קרם, משי, אפור או דמוי עץ ואפשר לשלב חלק מהדגמים עם זכוכית. אפשרות אחרת היא להרכיב גדר אלומיניום מעוטרת שתהיה יקרה יותר אך תעלה את ערך הנכס, או גדר אלומיניום אטומה עם עמידות גבוהה לכמה שנים קדימה.

מה כולל המפרט של גדרות אלומיניום?

בהצעה על גדר אלומיניום מחיר מושפע מהמפרט הטכני לא פחות מאשר מאיכות חומרי הגלם. כאן אפשר לראות למשל שמפרט טכני בסיסי יכלול עמוד אלומיניום, בסיס לעמוד, מכסה פלסטיק, ספייסרים בין הלוחות וכמובן ברגי ג'מבו. אם המפרט לא כולל את אחד המרכיבים האלה, יש לתמחר אותם בנפרד.

הגדר כבר בדרך אליך

חברת בודי מ. מאפשרת לך לבחור האם לבצע התקנה עצמית בליווי מקצוע צמוד וללא עלות, או לתאם התקנה על ידי צוות המתקינים שלנו. בשני המקרים יגיעו אליך מוצרים מעולים שעומדים בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות. לפיכך, אם בעת רכישת גדר אלומיניום מחיר אטרקטיבי חשוב לך כמו עמידות – רק נותר להשאיר פרטים באתר ונעמוד לרשותך בהקדם!