גדרות לגינה

צלצלו או השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר ללא התחייבות

077-230-4503

 

גדרות לגינה

למה חשוב שתהיה גדר לגינה? מהו החומר העמיד ביותר לגדרות גינה? אילו סוגים של גדרות אלומיניום ישנם?

גדר היא הדבר הראשון שרואים כשמגיעים לבית ומכאן חשיבותה גדלה בעשורים האחרונים, עם התקדמות המודעות של אנשים לעיצוב הבית ככלל ועיצוב הגינה בפרט. אם בעבר אנשים היו מסתפקים בגדר שתוחמת את אזור הבית ולא היו מתייחסים למראה החיצוני שלה, הרי שהיום המצב שונה לגמרי. ישנן גדרות לגינה מכל הסוגים, הצבעים והחומרים. התחום התפתח רבות גם בנושא העיצוב וכיום ישנם פתרונות לכל אקלים, עיצוב ומחיר.

חשיבות הגדר בגינה

המטרה העיקרית של גדר היא לתחום אזור מסוים. כשמדובר על חצר עם גינה פעמים רבות היא מיועדת גם לספק פרטיות לשוהים בגינה ובבית, למנוע כניסה של אנשים זרים בחופשיות לתוך החצר ולמנוע מחיות מחמד או ילדים קטנים גישה מהירה לצאת מהחצר. הגדר היא החוצץ בין הבית הפרטי שנחשב חשוף יותר מבית דירות ובין הרחוב שנמצא ממש אחריה.

גדרות לגינה אמנם מהווים את אותו חוצץ חשוב בין הרחוב לבית, אך כיום, בשל המודעות הגבוהה לעיצוב הבית והחצר הן גם הפכו לפריט דקורטיבי לכל דבר. המגוון הרחב של סוגי גדרות מאפשר להתאים את עיצוב הגדר לעיצוב הבית הכללי והפנימי. סוגי הגדרות השונים ועיצובם מאפשרים אף לגדר להתכתב עם החצר ועיצובה ואף עם עיצוב הרחוב.

גדרות לגינה מחומרים עמידים

בניית גדר חדשה צריכה לכלול מערכת שיקולים שונים. שיקול עיקרי מנחה אצל אנשים רבים הוא גם מחיר נמוך יחסית וגם חומר חזק שיחזיק מעמד לאורך זמן. במקרה כזה גדרות אלומיניום הם הפתרון הנכון. אלומיניום הוא חומר גמיש ועמיד בפני פגיעות חום וקור, בכל מזג אוויר האלומיניום שומר על צורתו ועל צבעו. הוא מחזיק זמן לאורך זמן, ידידותי לסביבה והוא אינו סובל מנזקים של קורוזיה לאורך הזמן.

בנוסף לתכונות אלו האלומיניום נוח מאוד לעיצוב, המראה שלו נקי וקל מאוד לייצר ממנו עיצובים שונים של גדרות לגינה. כמו כן, אם משווים את האלומיניום לחומרים כמו פלדה, פלסטיק ועץ, הרי שמדובר על חומר גלם זול בהרבה, כך שיתרונותיו רבים.

אילו סוגים של גדרות אלומיניום ישנם?

גדרות לגינה מחומר אלומיניום ניתן לחלק לשני סוגים: גדר אורכית וגדר בצורת שלבים. גדר אורכית היא למעשה גדר שמיוצרת מפלטה אחת גדולה, לרוב על מנת להתקין אותה יש צורך בכמה אנשים. גדר שלבים לעומתה היא גדר שעשויה משש פלטות שונות שמתחברות כל מטר.

מבחינת העיצוב יש אין ספור דוגמאות וביניהן גדרות לגינה עם עיטורי פסים, יש גדרות אטומות ויש בשילוב עם זכוכית. ישנן גם גדרות עם עיטורים מיוחדים ובשימוש צבעים שונים.

להרכיב את הגדר לבד

המושג עשה זאת בעצמך הוא מושג שהפך שגור יותר ויותר בקרב ישראלים. אנשים הכירו את הטרנד לאחר שרשתות השיווק הגדולות בתחום הרהיטים החלו למכור רהיטים שאותם אנשים רוכשים בחנות ואז לוקחים אותם איתם ומרכיבים בעצמם בבית. הרכבה עצמית קודם כל חוסכת כסף, אך גם מהנה כשמסתכלים על פירות העבודה.

גדרות לגינה להרכבה עצמית מגיעות כיום עם ערכה שהופכת את עבודת ההרכבה לקלה במיוחד. כל שיש לעשות הוא לעקוב אחרי ההוראות שמגיעות עם הגדרות ולהתקין. גדרות אלומיניום הן קלות לנשיאה והרכבתן אף פשוטה יותר מגדרות אחרות וזהו עוד יתרון בולט שלהן.

מתמחים בפתרונות לגינה

אנו מתמחים בתחום גדרות אלומיניום להתקנה עצמית. במרבית המקומות ניתן לרכוש גדרות לגינה עם עלות התקנה כשלא ניתנת בכלל האופציה להרכבה עצמית – אצלנו ניתן לרכוש את הגדר ולהתקין אותה לבד בשיטת עשה זאת בעצמך.

אנו מתאימים את מידות הגדרות לכל לקוח ולקוח. יחד עם הגדרות אנו מספקים קיט התקנה להרכבה עצמית וחוסכים ללקוחות את עלות ההתקנה. אנו גם היבואנים של המוצרים שלנו ולכן המחירים שלנו הם מחירים ללא תחרות – מהיבואן לצרכן.

כמו כן, אנו מוכרים גדרות לגינה שהמראה שלהם משני הכיוונים אסתטי ויפה, לכן הם מתאימים לכל חצר ואף כגדרות הפרדה בין שכנים. המלאי שלנו זמין ורחב והאספקה של המוצרים שלנו היא לכל הארץ. ניתן להיכנס לדף יצירת הקשר ולהשאיר פרטים ונציגנו ישמחו לחזור אליך עם הצעה, או להשאיר פרטים באתר ולהתרשם ממגוון הגדרות והעיצובים.