גדרות אלומיניום לגינה

למה להתקין גדרות אלומיניום לגינה פרטית? כל כמה זמן מחליפים את הגדר? מה בודקים לפני שבוחרים מאיזה חומרי גלם לבנות ולהתקין את הגדרות?

גינה פרטית דורשת תחזוקה ומחייבת גם התקנה של פתרונות גידור. המטרה העיקרית של פתרונות מן הסוג הזה היא לייצר תחושת ביטחון עבור המשפחה, להפריד באופן ברור בין המרחב הפרטי והציבורי וכמובן למנוע הסגת גבול. מהבחינה הזו, השקעה חד פעמית בהתקנת גדרות אלומיניום לגינה משתלמת לטווח הקצר והארוך. נוסף על כך, בעזרת הגדר ניתן להשביח את ערך הנכס ולהעלות אותו לקראת מכירה או השכרה.

יש לנו גדר לגינה שלך

בקטלוג המפואר של בודי מ. מחכות לך גדרות אלומיניום כמו שתמיד רצית. אחרי שהשקעת ובנית או רכשת בית פרטי, כל שנותר הוא להוסיף לגינה גדר איכותית ועמידה. אנו נשמח לצרף אותך לרשימת הלקוחות המרוצים ומזמינים אותך כבר עכשיו להתרשם מההיצע ומהאפשרויות. כמו כן, דרכנו יהיה לך קל להזמין ערכה להרכבה בשיטת "עשה זאת בעצמך" ולחיסכון משמעותי בהוצאות.

היתרונות של גדרות אלומיניום לגינה

אלומיניום הוא ככל הנראה החומר הטוב ביותר שבו ניתן להשתמש על מנת לייצר, לבנות ולהתקין גדרות לגינה של הבית. האלומיניום עמיד בפני קורוזיה ושיתוך ולכן לא סובל מבלאי או חלודה גם לאחר חשיפה ממושכת לתנאי מזג האוויר, מה גם שהמשקל הנמוך שלו הופך אותו נוח להרמה והתקנה. מעבר לכך, אפשר לנקות את האלומיניום כדי לשמור על הברק הטבעי או להזמין אותו בציפוי דקורטיבי ומרשים.

תדירות החלפת גדרות

בעלי בתים פרטיים עם גינה יכולים להחליף את הגדר כאשר היא מתחילה לסבול מבלאי ושחיקה. במקביל, רצוי לעקוב אחר היכולת של הגדר להפריד בין החלל הפרטי והחיצוני ולמנוע הסגת גבול מצד פורצים, גנבים או עוברי אורח. במידה והגדר לא מסוגלת לעמוד בדרישות של בעלי בתים ודירות, עדיף להחליף אותה מאשר לספוג את הנזקים הפוטנציאליים. באופן עקרוני, רוב בעלי הבתים והגינות מחליפים גדרות אחת ל-5-10 שנים.

התאמת הגדר לסוג הגינה

יש כמה דברים שכדאי לבדוק לפני שבוחרים באיזה חומרי גלם להשתמש על מנת לגדר את הגינה. בראש ובראשונה, חשוב לוודא שאפשר להשיג גדרות אלומיניום לגינה בגבהים שונים. גבהים משתנים הם קריטיים בגינה שאינה אחידה או במקרים שבהם תוואי הקרקע משתנה. בזכות עמודים בגבהים שונים אפשר בסופו של דבר להגיע לתוצאה של גדר שמסתיימת בגובה זהה, או לחילופין להוסיף כמה עמודים ולחתוך את רוחב הלוחות באלכסון בפינה מתעגלת.

מה הקשר בין גדרות ושערים?

עוד דבר שכדאי לבדוק טרם התקנת גדרות אלומיניום לגינה הוא מידת ההתאמה שלהם לשאר הפתרונות שיש בחלל החוץ. השאיפה כיום היא להתאים את שערי הכניסה, שערי האשפה ושערי החניה באופן אישי לעיצוב ולמידות שמתאימות ללקוח. אם באותה הזדמנות דואגים להתאמה בין הגדרות והשערים, משיגים תוצאה יוצאת דופן.

תקן לצבע של הגדר

על אף הברק המחמיא של אלומיניום, רוב בעלי הגינות והבתים הפרטיים בוחרים בגדרות עם ציפוי צבע. במקרים אלו יש לבדוק באיזה סוג של צבע מדובר ולתת עדיפות לצבע בתנור. אם הגדר נצבעת בתנור, היא צריכה לעמוד בתקנים ישראלים ובין-לאומיים. עמידה כזו בתקנים תעיד על איכות הציפוי של הגדר, על המחויבות של החברה שמספקת אותה ועל הוצאות התחזוקה בטווח הקצר והארוך.

דרישות קדם להתקנת הגדר

התקנה בשיטת "עשה זאת בעצמך" מאפשרת לבעלי בתים לחסוך בהוצאות בלי להתפשר על המפרט הטכני של גדרות אלומיניום לגינה. אם רוצים להתקין את הגינה לבד, אפשר לקבל ליווי והדרכה ולצפות בסרטונים שמלווים את העבודה צעד אחר צעד. מבחינת דרישות הקדם, הדגש היחיד הוא על שימוש בכלים רלוונטיים ועל הקפדה על הבטיחות. לשם השוואה, אפשרות אחרת היא לצרף חברים או בני משפחה ולהפוך את ההתקנה החסכונית למהנה יותר.

הגיע הזמן לגדר בהתאמה אישית!

התאמה אישית לצרכים שלך היא המומחיות של חברת בודי מ. ואנו מזמינים אותך להתרשם מקטלוג ברמה שלא הכרת. לאורך השנים צברנו ניסיון משמעותי בהתאמת גדרות ושערים לצרכי הלקוחות ואנו עובדים רק עם חומרי אלומיניום מובחרים. אם ברצונך לקבל הצעת מחיר על גדרות אלומיניום לגינה, כל שעליך לעשות הוא להשאיר פרטים באתר הרשמי.