גדרות אלומיניום
077-230-4503

אודות

חברת בודי מ. יבואנית, יצרנית ומפתחת גדרות אלומיניום ושערים. החברה נוסדה בשנת 1996 ומשווקת מוצרים שמעניקה ללקוחות פתרונות מקצועיים.

מחלקת פיתוח

לחברת בודי מ. מחלקת פיתוח וייצור של גדרות אלומיניום ושערים בעלי סטנדרט גבוה ואיכות גבוהה בדגש על מתן חשיבות לנראות ואסתטיקה של המוצרים תוך התחשבות בצרכי הלקוחות ובעיצובים העדכניים. את המוצרים שפיתחנו אנו מייבאים מחו"ל ומייצרים בארץ "כחול לבן", גדרות אלומיניום שמשווקים ללקוחות נבדקים במחלקת בקרת איכות של החברה. חברת בודי מ. עובדת עם מספר רב של ספקים איכותיים הקיימים בתחום גדרות אלומיניום שנים רבות.

הקמת גדר אלומיניום

חברת בודי מ. מאפשרת ללקוחות לבצע את הקמת גדר אלומיניום בשיטת "עשה זאת בעצמך" תוך מתן ליווי צמוד ואישי על מנת שגדר אלומיניום שבחרתם תוקם באופן בטיחותי ומקצועי. יחד עם זאת אנו מציעים את האפשרות שההתקנה תתבצע על ידי צוות מתקינים של חברת בודי מ.

שיווק

גדרות אלומיניום של חברת בודי מ. משווקים ישירות לצרכן. בחברתנו מועסקים מספר סוכני שטח מנוסים אשר נותנים יעוץ מקצועי בבית הלקוח תוך התחשבות בצרכי הלקוח.

Call Now Button
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support